Oferta

O nas

Mirosław Olchowski

Mój gabinet został stworzony w 1997 roku, od tego czasu działa nieprzerwanie. Oferuję szeroki zakres usług stomatologicznych z zakresy stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, zabiegów profilaktycznych i estetycznych. Wszystkie zabiegi staramy się przeprowadzać bezboleśnie.

Ukończyłem kierunek lekarsko-stomatologiczny na akademii medycznej we Wrocławiu w roku 1992. W roku 1998 uzyskałem I stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej. Od momentu ukończenia studiów uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach doszkalających. Moje prywatne pasje to narciarstwo, chodzenie po górach, żeglarstwo.

Skany kwalifikacji i certyfikaty:

Grzegorz Olchowski

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Lekarz rezydent w Katedrze Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kursach. Stawia na kompleksowe podejście do leczenia pacjenta, współpracując z lekarzami innych specjalności w zakresie planowania i realizacji kompleksowego leczenia ortodontycznego. W życiu prywatnym pasjonat narciarstwa oraz sportów wytrzymałościowych.

Skany kwalifikacji i certyfikaty:

Asystentki: